جمعه, 24 مرداد 1399
به قلم احمد اخگر؛

انقلاب اسلامی ایران گام به چهل و دو سالگی گذاشت. ملت ایران در حالی چهل و دوساله شدن انقلاب بزرگ خویش را جشن گرفته اند که موفقیت های بزرگی را از پس سختی های حقیقتا کمرشکن تجربه کرده اند و تلخی هایی که البته تلخ ترینش نامردمی عده ای از مدعیان ایران دوست!! ولی کام دشمن شیرین کن، موجد آن بوده اند.

به قلم مهدی عزیزی؛

اتدیشکده قدس؛ امروز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری ایران برگزار می شود. حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در نخستین دقایق  آغاز رای گیری نشان از اهمیت این فرایند سیاسی و اجتماعی دارد.

اندیشکده قدس؛ دکتر زهرا مصطفوی خمینی دبیرکل اتحادیه بین المللی سازمانهای غیردولتی حامی حقوق مردم فلسطین، رئیس و  دبیرکل جمعیت دفاع از ملت فلسطین در نامه ای به «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه و رئیس دوره ای سازمان همکاری اسلامی با اشاره به تصویب قانون قومیت در کنست رژیم صهیونیستی، تصویب این قانون را لکه ننگ دیگری بر کارنامه سیاه رژیم صهیونیستی و در استمرار اقدامات نژاد پرستانه آن دانست.

احمدرضا روح الله زاد دبیر کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعت دفاع از ملت فلسطین:

اندیشکده قدس؛ پرچم رژیم اشغالگر قدس و کودک کش اسرائیل همزمان با شب اربعین در حضور عزاداران حسینی در موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر کربلای معلی به آتش کشیده شد.

روز جهانی قدس، مقابله با نظام سلطه، صهیونیسم و ارتجاع منطقه؛

اندیشکده قدس؛ با فرارسیدن روز جهانی قدس، دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین برای دومین سال متوالی مسابقه کتابخوانی «چرا روز قدس را گرامی میداریم؟» را بصورت الکترونیکی - پیامکی برگزار می نماید.

همزمان با روز جهانی قدس صورت گرفت:

اندیشکده قدس؛ اسماعیل بلالایی دبیر دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در آیین رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی اندیشکده قدس گفت: این مجموعه به همت اعضای شورای سیاستگذاری دفتر جمعیت دفاع از ملت فلسطین در استان گیلان و پس از بررسی و کار کارشناسی توسط کارشناسان جمعیت در روز قدس امسال (1396) آماده رونمایی شد.