جمعه, 24 مرداد 1399
شناسه خبر:577
احمدرضا روح الله زاد دبیر کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعت دفاع از ملت فلسطین:

نشر معارف فلسطین در راهپیمایی اربعین در جهت اهداف و مأموریت های جمعیت دفاع از ملت فلسطین

  • انداز قلم

اندیشکده قدس؛ پرچم رژیم اشغالگر قدس و کودک کش اسرائیل همزمان با شب اربعین در حضور عزاداران حسینی در موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر کربلای معلی به آتش کشیده شد.

پیشنهاد سردبیر

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی جمعیت دفاع از ملت فلسطین، احمدرضا روح الله زاد دبیر کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعت دفاع از ملت فلسطین، با حضور در موکب مسجد مقدس جمکران گفت: این جمعیت از سال گذشته با همکاری مسجد مقدس جمکران برای استفاده از فرصت اربعین در جهت اهداف و مأموریت های جمعیت دفاع از ملت فلسطین در موکب این مسجد مقدس مستقر شد.

وی با بیان اینکه این جمعیت تلاش می کند که مسائل منطقه را برای زائران اربعین تبیین کند، اظهار داشت: جمعیت دفاع از ملت فلسطین در جهت ترویج معارف فلسطین و تبیین تحرکات دشمنان اسلامی به ویژه آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان منطقه ای در سطح منطقه برای زائران امام حسین(علیه السلام) کوشش می کند.

دبیر کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین افزود: افزون بر اقداماتی که در سال گذشته در موکب مسجد مقدس جمکران انجام شد، در سال جاری با تجارب قبلی، ۱۰ هزار بروشور تبلیغی که در یک طرف آن زیارت اربعین و در طرف دیگر آن محتوای معارف فلسطین قرار داشت و در جهت روشنگری تحولات منتطقه به دو زبان عربی و فارسی تدوین شده بود، در میان زوار اباعبدالله الحسین(علیه السلام) توزیع شد.

روح الله زاد ادامه داد: حدود ۵ هزار کلاه با شعارهای مقابله با رژیم اشغالگر صهیونیست در میان زوار توزیع شد؛ همچنین حدود ۵ هزار لیوان با شعاری از حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر این که رمز پیروزی جهان اسلام مقابله با اشغالگری اسرائیل است، منتشر شد که با استقبال بسیار خوبی همراه بود.

وی با تأکید بر اینکه حرارتی که برای مقابله با رژیم صهیونیست در میان زوار دیده می شود هر ساله فزونی می یابد، خاطرنشان کرد: امشب هم بعد از قرائت نماز و سخنرانی های موکب مسجد مقدس جمکران، در مقابل این موکب، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و کشورهای حوزه مقاومت به اهتزار درآمد که زائران به شکل خودجوش به گرد این پرچم ها جمع شدند و با شعارهای ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی و رژیم قرون وسطایی عربستان سعودی، حمایت خود را از مقاومت و مخالفت و انزجار خود را از جریان استکبار اعلام کردند.

دبیر کمیسیون سیاسی و امور بین الملل جمعیت دفاع از ملت فلسطین در پایان تصریح کرد: جمعیت حاضر در آخر اقدام به آتش کشیدن پرچم رژیم اشغالگر و کودک کش اسرائیل کردند که با استقبال پرشور زائران انقلابی همراه بود .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد